Movies
Ratings
97
CocoRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 2.5
TakenRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5
HancockRated ★ 4.0
FluRated ★ 2.0
71: Into the FireRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
Moo-hyun, the Story of Two CitiesRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0