Titles you rated
WhiplashRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.5
Swept AwayRated ★ 2.0- CrossfireRated ★ 2.0
The PiratesRated ★ 3.5
The Golden CompassRated ★ 2.0
Shadowless SwordRated ★ 1.0
SpawnRated ★ 2.5
Starship Troopers: InvasionRated ★ 1.0
The Best Years of Our LivesRated ★ 3.5
MudRated ★ 1.5
Taken 2Rated ★ 2.5
Die Another DayRated ★ 2.5
The Divine WeaponRated ★ 3.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 1.0
World War ZRated ★ 2.5
Cold EyesRated ★ 2.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
The Terror LiveRated ★ 4.0