Movies
Ratings
233
Minority ReportRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
Jail BreakersRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Basic InstinctRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
Petty RomanceRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
UnleashedRated ★ 4.0
The ExorcistRated ★ 5.0
Saw IIIRated ★ 5.0
JawsRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.0