Titles you rated
BlackBerryRated ★ 4.5
The FabelmansRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 4.0
A Knight's TaleRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 4.5
Fly Me to the MoonRated ★ 4.0
Empire of the SunRated ★ 4.0
The Two PopesRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.0
The Green KnightRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.0
NapoleonRated ★ 4.0
eXistenZRated ★ 4.0
Gran TurismoRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.0
Outlaw KingRated ★ 4.0