Movies
Ratings
298
The MaskRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Blood DiamondRated ★ 3.0
SwiriRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Crank: High VoltageRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
Batman ForeverRated ★ 3.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.0
Tears of the SunRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.0