Titles you rated
American History XRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.0
Lord of WarRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
City of GodRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Han Gong-juRated ★ 3.5
Quantum of SolaceRated ★ 3.5
Infernal Affairs IIIRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
The TargetRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5