Titles you rated
Killing RomanceRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Licorice PizzaRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 5.0
Vanilla SkyRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5
The FavouriteRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
Phantom ThreadRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Good TimeRated ★ 4.0
PatersonRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0