Titles you rated
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
My Super Ex-GirlfriendRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
The Girl Next DoorRated ★ 5.0
My Scary GirlRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Someone SpecialRated ★ 5.0