Movies
Ratings
453
Black PantherRated ★ 3.5
Despicable Me 3Rated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
LifeRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.5
The MistRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
The Customer Is Always RightRated ★ 4.0