Movies
Ratings
26
White NightRated ★ 0.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 2.0
DownfallRated ★ 3.0
Golden SlumberRated ★ 0.5
1917Rated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
Kingdom of HeavenRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Let Me InRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
The King of JokguRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 3.5
The FallRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0