Titles you rated
Beyond GoodbyeRated ★ 3.5
Attack on Titan OADRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
The Dictionary of Useless Earth KnowledgeRated ★ 3.0
My Love Story!!Rated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
My Happy MarriageRated ★ 3.0