Movies
Ratings
132
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The Round TableRated ★ 4.0
The Fifth EstateRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0- PlayRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of ShamballaRated ★ 4.0