Movies
Ratings
47
Happy TogetherRated ★ 4.0
King of ComedyRated ★ 5.0
All for the WinnerRated ★ 5.0
From Beijing with LoveRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 5.0
Jail BreakersRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
Little ManRated ★ 5.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 5.0
HeroRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 3.0