Movies
Ratings
62
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 5.0
ThorRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The Lincoln LawyerRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0