Titles you rated
TenetRated ★ 5.0
The Old GuardRated ★ 2.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 2.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 1.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
The SpiesRated ★ 2.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 0.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 1.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 0.5
JokerRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 5.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 2.0
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 1.0
What Happened to MondayRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 2.5