Titles you rated
Steel RainRated ★ 3.0
The BoatRated ★ 4.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
The OutpostRated ★ 4.5
In the Valley of ElahRated ★ 3.0
The Thin Red LineRated ★ 3.0
The MuleRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 3.5
#AliveRated ★ 2.5
The IrishmanRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 3.0
MidwayRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.0
Master and Commander: The Far Side of the WorldRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5