Movies
Ratings
571
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 0.5
The SubstanceRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Brad's StatusRated ★ 3.0
One Second Ahead, One Second BehindRated ★ 2.5
Look BackRated ★ 5.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 2.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0