Movies
Ratings
158
The KingdomRated ★ 3.5
The Sheriff In TownRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Our PresidentRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 5.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
Eye in the SkyRated ★ 3.5
Patriots DayRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 3.5
Fast & FuriousRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
Ending Note: Death of a Japanese SalarymanRated ★ 4.0
DesiertoRated ★ 2.0
PassengersRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.0