Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 5.0
KarmaRated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.5
Zero DayRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
The Recruit Season 2Rated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- Risqué Business: The Netherlands and GermanyRated ★ 4.0
Presumed InnocentRated ★ 5.0
The BequeathedRated ★ 3.5
Dear ChildRated ★ 3.0
Tokyo SwindlersRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
The GentlemenRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 4.0