Movies
Ratings
782
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
First ManRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 3.0
RomaRated ★ 4.5
Before the Devil Knows You're DeadRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.0
The Bank JobRated ★ 2.5
Alien: CovenantRated ★ 3.5
DreddRated ★ 0.5
What a Man WantsRated ★ 2.5
A Walk Among the TombstonesRated ★ 2.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5