Titles you rated
- PilotRated ★ 2.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 1.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.0
6/45Rated ★ 2.5
Start-UpRated ★ 2.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
StreamingRated ★ 1.5- One WinRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Big DealRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
The PrisonRated ★ 1.5
Next Door NeighborRated ★ 2.0
Perhaps LoveRated ★ 2.5