Titles you rated
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Lovely RunnerRated ★ 2.5
Queen of TearsRated ★ 2.5
Marry My HusbandRated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
The BequeathedRated ★ 2.0
Lovestruck in the CityRated ★ 3.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 2.5
Castaway DivaRated ★ 3.0
Strong Woman KangNamSoonRated ★ 2.5
Crash Course in RomanceRated ★ 2.5
The Kidnapping DayRated ★ 3.0
Twinkling WatermelonRated ★ 3.5
Capital ScandalRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
VincenzoRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5