Titles you rated
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 0.5
Nightmare AlleyRated ★ 3.0
Rough NightRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
MinariRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 3.0
DuneRated ★ 5.0
Mona Lisa SmileRated ★ 4.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 3.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
The GentlemenRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 4.5
The HeatRated ★ 3.0
The Legend of 1900Rated ★ 4.5
Hitman: Agent JunRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5