Series
Ratings
192- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
Refresh ManRated ★ 4.0
Sweet RevengeRated ★ 3.0- The CravingsRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Something in the RainRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
Hundred Million Stars From the SkyRated ★ 3.0
LiveRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 5.0
LutherRated ★ 4.0- Fork you Boss Season 1Rated ★ 3.0