Titles you rated
SilmidoRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 1.0
King and the ClownRated ★ 1.0
The HostRated ★ 1.0
AvatarRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
9Rated ★ 2.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
CrankRated ★ 4.0
Planet TerrorRated ★ 2.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
PredatorRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Under SiegeRated ★ 4.0