Movies
Ratings
547
AquamanRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 1.5
TriangleRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 5.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Mood IndigoRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 2.0
The Big ShortRated ★ 4.0
PatersonRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 1.5
The KingRated ★ 2.5