Movies
Ratings
800
Good NewsRated ★ 4.0
The Kissing BoothRated ★ 1.5
FrankensteinRated ★ 4.5
MantisRated ★ 2.0
The King of JokguRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
IncantationRated ★ 2.5
IncendiesRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.5- Omniscient ReaderRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
BabylonRated ★ 4.0
TrapRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0