Series
Ratings
82
You and Everything ElseRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 3.5
Selling SunsetRated ★ 4.0
Selling SunsetRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
CheerRated ★ 4.5
On My BlockRated ★ 4.0
Derry GirlsRated ★ 3.0
Derry GirlsRated ★ 4.0
Jane the VirginRated ★ 3.0
Jane the VirginRated ★ 3.0
The PoliticianRated ★ 4.5
Love O2ORated ★ 1.0