Movies
Ratings
131
Casino RoyaleRated ★ 3.5
Alien: ResurrectionRated ★ 4.0
Untold ScandalRated ★ 3.5
A Perfect GetawayRated ★ 2.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 1.5
Captain PhillipsRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.5
New WorldRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 2.5
V for VendettaRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 2.5
Moulin Rouge!Rated ★ 3.5
In TimeRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5