Movies
Ratings
440
Still WalkingRated ★ 3.0
Let the Right One InRated ★ 3.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
SleepRated ★ 3.5
Mr. Harrigan's PhoneRated ★ 3.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.0- Highway FamilyRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 3.0
MissingRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.0