Movies
Ratings
1065
The LighthouseRated ★ 4.0
The WitchRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
There Will Be BloodRated ★ 4.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0