Movies
Ratings
17
71: Into the FireRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The Polar ExpressRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 5.0
August RushRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 5.0
Red CliffRated ★ 2.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 4.0