Movies
Ratings
501
Begin AgainRated ★ 5.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 2.5
The Lego MovieRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5- D-WarRated ★ 0.5
SanctumRated ★ 5.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
Ender's GameRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Tabloid TruthRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
The Divine MoveRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.0