Movies
Ratings
245
Primal FearRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 5.0
The HangoverRated ★ 3.5
FluRated ★ 4.0
Great ExpectationsRated ★ 2.5
The Big SwindleRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 3.5
The OthersRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 3.5
Coyote UglyRated ★ 3.5
Someone SpecialRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 3.0
Original SinRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
Guns & TalksRated ★ 3.5