Movies
Ratings
301
I Can SpeakRated ★ 3.5
Our PresidentRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 5.0
WickedRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 4.0
LavaRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0