Titles you rated
The Battleship IslandRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 5.0
Love, LiesRated ★ 4.5
Daytime Shooting StarRated ★ 4.0
The Soul-MateRated ★ 3.5
Flying ColorsRated ★ 5.0
The King's Case NoteRated ★ 4.5
MasterRated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 3.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.0- Proof of InnocenceRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 5.0
FamilyhoodRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0- Love Strikes!Rated ★ 5.0
Why Did You Come to My HouseRated ★ 3.0