Titles you rated
SakiRated ★ 5.0- SakiRated ★ 5.0
- Mother GamesRated ★ 5.0
Let Me Call You Father-in-LawRated ★ 5.0- Will This Love Is a Checkmate?Rated ★ 5.0
- Truth of ZeroRated ★ 4.0
Innocence, Fight Against False ChargesRated ★ 4.5- おっさんずラブ SPRated ★ 4.0
- 恋がヘタでも生きてますRated ★ 3.5
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 5.0
CRISIS: Special Security SquadRated ★ 5.0
Future GPX Cyber Formula SINRated ★ 5.0- Future GPX Cyber Formula SAGARated ★ 5.0
Prison PrincessRated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0- Second to Last Love Season 2Rated ★ 4.0
- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Your Home is My BusinessRated ★ 4.0
Naomi and KanakoRated ★ 3.0