Movies
Ratings
1400
The 39 StepsRated ★ 3.5
FelonyRated ★ 3.5
The World of SilenceRated ★ 2.5
Sixty Million Dollar ManRated ★ 3.0
TyphoonRated ★ 3.0- Vampire Cop RickyRated ★ 2.5
City of JoyRated ★ 3.5- Look Out Officer!Rated ★ 3.0
Man on WireRated ★ 3.5
Out of the DarkRated ★ 3.0- She s On DutyRated ★ 3.0
Spin KickRated ★ 3.0
My Lucky StarsRated ★ 3.5
Dragon Tiger GateRated ★ 3.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.0
A Better TomorrowRated ★ 2.0
The Art of SeductionRated ★ 3.0
The Monkey KingRated ★ 3.0
City on FireRated ★ 4.0
Initial DRated ★ 3.0