Series
Ratings
27
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.5- Where Is My Friend's HomeRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 3.5
Traveler Season 1Rated ★ 4.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 3.5
Movie RoomRated ★ 3.5
Camping ClubRated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 3.0
True DetectiveRated ★ 4.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 3.5