Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
BrokerRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
The Suicide SquadRated ★ 5.0
FrequencyRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 1.0
1917Rated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 3.5
PolarRated ★ 2.5
Nobody's Daughter HaewonRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Pale MoonRated ★ 3.5
UnbreakableRated ★ 3.5
RomaRated ★ 5.0
VenomRated ★ 2.5