Movies
Ratings
83
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 5.0
The AnimatrixRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The ShiningRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Ip ManRated ★ 4.0
Cloud AtlasRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 5.0