Series
Ratings
45 Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0 Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
 All InRated ★ 3.0 All InRated ★ 3.0
 Generation KillRated ★ 5.0 Generation KillRated ★ 5.0
 Behind the White TowerRated ★ 5.0 Behind the White TowerRated ★ 5.0
 The ShieldRated ★ 3.0 The ShieldRated ★ 3.0
 SangdoRated ★ 5.0 SangdoRated ★ 5.0
 True DetectiveRated ★ 4.0 True DetectiveRated ★ 4.0
 Tamra IslandRated ★ 3.5 Tamra IslandRated ★ 3.5
 Hur JunRated ★ 4.5 Hur JunRated ★ 4.5
 White CollarRated ★ 4.0 White CollarRated ★ 4.0
 Battlestar Galactica Season 1Rated ★ 5.0 Battlestar Galactica Season 1Rated ★ 5.0
- Knight RiderRated ★ 4.0
 Coffee PrinceRated ★ 4.0 Coffee PrinceRated ★ 4.0
 PastaRated ★ 3.0 PastaRated ★ 3.0
 DexterRated ★ 5.0 DexterRated ★ 5.0
 DexterRated ★ 5.0 DexterRated ★ 5.0
 Criminal MindsRated ★ 5.0 Criminal MindsRated ★ 5.0
 HouseRated ★ 5.0 HouseRated ★ 5.0
 Person of Interest Season 3Rated ★ 5.0 Person of Interest Season 3Rated ★ 5.0
 Person of Interest Season 2Rated ★ 5.0 Person of Interest Season 2Rated ★ 5.0