Series
Ratings
470
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5- Merry MaryRated ★ 4.5
- Dugeundugeun ChangeRated ★ 3.5
Gannibal Season 2Rated ★ 2.5
Gannibal Season 1Rated ★ 2.5- LAUNCH MY LIFE Season 2Rated ★ 4.0
To Your EternityRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
ShamelessRated ★ 4.5
CassandraRated ★ 3.0
Kokkoku, Moment by MomentRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.0
Your HonorRated ★ 2.5
AnnaRated ★ 3.5
Cooking with ParisRated ★ 3.5
Burn the House DownRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 4.0