Movies
Ratings
552
FamilyhoodRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.5
Hotel Transylvania 3: Summer VacationRated ★ 4.0
The Great BattleRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.5
I Feel PrettyRated ★ 4.5
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
Paddington 2Rated ★ 4.0
The Huntsman: Winter's WarRated ★ 3.5
DangalRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.5