Titles you rated
Lost in AustenRated ★ 4.5
OutlanderRated ★ 4.0
OutlanderRated ★ 5.0
OutlanderRated ★ 5.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 5.0- Where Is My Friend's HomeRated ★ 4.0
Avengers Social ClubRated ★ 4.5
Phantom Singer 2Rated ★ 5.0- Phantom SingerRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0
Begin Again Season 2Rated ★ 5.0
Begin Again Season 1Rated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0