Movies
Ratings
298
ParasiteRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Forbidden DreamRated ★ 2.0
AshfallRated ★ 2.0
Knives OutRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
National SecurityRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
First ManRated ★ 3.5
Feng ShuiRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 0.5
The KingRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
La La LandRated ★ 3.0
A Late QuartetRated ★ 5.0