Titles you rated
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0
Reservoir DogsRated ★ 2.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.0
ProtégéRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 4.0
American GangsterRated ★ 4.0
PlatoonRated ★ 2.0
9th CompanyRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 3.0
Lovers' ConcertoRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
Saw 3DRated ★ 3.0
Saw IIRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0