Series
Ratings
50
Taxi Driver 2Rated ★ 2.5
Taxi DriverRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Study GroupRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.0
Hyper KnifeRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
NewtopiaRated ★ 2.0
Death to Snow WhiteRated ★ 2.5- The FrogRated ★ 2.5
The TyrantRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.5
Rose MansionRated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 2.5