Movies
Ratings
1330
ExhumaRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
The Drug KingRated ★ 2.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Infinity PoolRated ★ 2.5
The CreatorRated ★ 3.0
The President's Last BangRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
YongsoonRated ★ 2.5
Next SoheeRated ★ 3.0
Beau Is AfraidRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 3.0
Three Thousand Years of LongingRated ★ 3.0
CTRL ZRated ★ 2.5
The Banshees of InisherinRated ★ 4.0