Titles you rated
Lifting King KongRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
The WolverineRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.5
PrometheusRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Home Alone 3Rated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5